
Campagnolo ProTech Bottom Bracket - PF30 68x46mm
| Bottom Bracket Shell I.D. | 46 |
| BB/Frame Interface | PF30 |
| BB Shell Width (mm) | 68 |
| Weight | 50 |
| Spindle Interface Type | Campagnolo Ultra-Torque |
| Defined Color | Black |
| keyword search | EKAR |
| Interface Type | PF30 68X46mm |
Original: $37.60
-70%$37.60
$11.28Campagnolo ProTech Bottom Bracket - PF30 68x46mm
| Bottom Bracket Shell I.D. | 46 |
| BB/Frame Interface | PF30 |
| BB Shell Width (mm) | 68 |
| Weight | 50 |
| Spindle Interface Type | Campagnolo Ultra-Torque |
| Defined Color | Black |
| keyword search | EKAR |
| Interface Type | PF30 68X46mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Bracket Shell I.D. | 46 |
| BB/Frame Interface | PF30 |
| BB Shell Width (mm) | 68 |
| Weight | 50 |
| Spindle Interface Type | Campagnolo Ultra-Torque |
| Defined Color | Black |
| keyword search | EKAR |
| Interface Type | PF30 68X46mm |











